Oferta pracy

Tester manualny

EWL S.A

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • .NET

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i projektowanie przypadków testowych

  • Tworzenie planu testów, koordynacja i realizacja testów

  • Wykonywanie scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów

  • Przygotowywanie środowisk i narzędzi testowych

  • Zapewnianie najlepszej jakości testów

  • Przeprowadzanie testów manualnych

  • Prowadzenie testów UAT

  • Testowanie front-end i back-end aplikacji

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze testowania oprogramowania

  • Praktyczna znajomość języka SQL / PL/SQL

  • Umiejętność tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej

  • Doświadczenia w pracy z narzędziami wspomagającymi testy

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Wiedza w zakresie technologii .Net

  • Certyfikat ISTQB/ISEB

  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B,

  • Możliwość 100% pracy zdalnej lub w jednym z naszych 20 biur na terenie Polski lub CEE,

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta multisport, platforma kafeteryjna, budżet szkoleniowy i dofinansowanie do nauki języka angielskiego, ubezpieczenie na życie,

  • Ambitne projekty zmieniające światowy rynek pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Nasze wartości to:

#Cooperation and empowerment

#Challenging the status quo

# Being Fair

#Open-minded

#Obsession with the market

Zmieniamy globalny rynek migracji poprzez digitalizację procesów rekrutacji i innowacyjne podejście do łączenia ludzi i firm na rynku pracy.

EWL S.A

W 2022 roku ponad 170 + mln ludzi na świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą. Zatrudnienie transgraniczne jest wciąż bardzo skomplikowane. Chcemy uprościć ten proces i pomóc jeszcze większej liczbie obcokrajowców. Aby to osiągnąć budujemy digitalową platformę, która transparentnie połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Potrzebujemy do niego Ciebie i Twoich umiejętności! Wspólnie zmienimy sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa. Oferujemy długofalową współpracę oraz możliwość rozwoju w zwinnym środowisku.

Zaaplikuj i weź w swoje ręce rozwój platformy, miej realny wpływ na biznes i zmiany w całej organizacji.

Przewiń do profilu firmy