Oferta pracy

Tester manualny

SOFTIQ sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Szczęśliwicka 60

Ochota

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Doświadczenie w testowaniu manualnym

Twój zakres obowiązków

- tworzenie przypadków i scenariuszy testowych

- przeprowadzanie testów oprogramowania

- raportowanie błędów i monitorowanie procesu naprawczego

- współpraca z deweloperami i analitykami

- obsługa oraz wsparciem testów akceptacyjnych (UAT) - współpraca z biznesem

- dokumentowanie przebiegu testów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w testowaniu manualnym

  • znajomość różnych rodzajów testów

  • wiedza z zakresu metodyki testowania oprogramowania

  • doświadczenie w projektowaniu przypadków testowych

  • zdolność analitycznego myślenia i umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność jasnego i precyzyjnego przekazywania informacji

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w podejściu zwinnym (Scrum)

  • wiedza jak obsługiwać narzędzia wspomagające proces raportowania np. JIRA, TestLink, Redmine, Mantis

  • doświadczenie w testowaniu API, znajomość jednego z narzędzi np.: SoapUI, JMeter, Postman

  • znajomość podstaw jednego z języków programowania: Java, JavaScript, Python

  • znajomość jednego z narzędzi do automatyzacji testów: Selenium, Cypress

  • podstawowa wiedza na temat SQL (pisanie zapytań, pozyskiwanie informacji z bazy danych)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracujesz, jak chcesz – zdalnie/hybrydowo/na miejscu

  • decydujesz o formie współpracy – umowa o pracę, B2B

  • ustalasz elastycznie godziny pracy

  • szlifujesz język angielski – lekcje dwa razy w tygodniu w godzinach pracy

  • zarządzasz dodatkowymi punktami - platforma benefitowa jest do Twojej dyspozycji

  • rozwijasz się – nasz zespół HR bardzo tego pilnuje (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

  • bawisz się – możesz wybierać z szerokiego pakietu imprez integracyjnych

  • czujesz się dobrze – dbamy o atmosferę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • lekcje języka angielskiego

  • konferencje

  • grill

W SOFTIQ realizujemy nasze pasje związane z nowymi technologiami. Łączymy doświadczenie, wiedzę i energię w działaniu. Podczas tworzenia projektów stawiamy na współpracę, a swoje działania koncentrujemy na kliencie.

Dysponujemy rozległymi kompetencjami, co pozwala nam oferować szeroki zakres usług informatycznych, sprawiając, że nowe technologie niosą realną pomoc zarówno w biznesie, jak i w wielu sferach życia codziennego.

Przewiń do profilu firmy