Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester Manualny

SiDLY Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

SiDLY Sp. z o.o. jest polskim scaleupem telemedycznym, wielokrotnie nagradzanym na arenie międzynarodowej. Zespół ambitnych osób stworzył pierwszą w Europie opaskę telemedyczną umożliwiającą zdalną opiekę nad seniorami uhonorowaną nagrodą Grand Prix Medical oraz Najbardziej Innowacyjnego Produktu Telemedycznego. SiDLY, jako producent telemedycznego systemu SiDLY Care jest prekursorem innowacji w dziedzinie zdalnej opieki opartej o urządzenia wearable. Osiągnięcia SiDLY zostały docenione przez amerykański Forbes, przyznając założycielce tytuł "30 under 30" innowatorów w Europie.

SiDLY budując zespół ekspertów w prężnie rozwijającej się dziedzinie telemedycznej stawia na ludzi ambitnych, konsekwentnych w działaniu i zaangażowanych.

Opis stanowiska:

  • Testowanie manualne firmware urządzenia, Aplikacji Web, Backend API
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych
  • Opiniowanie i tworzenie własnych przypadków testowych
  • Analiza i wytwarzanie dokumentacji produktowej
  • Wsparcie R&D w pracach rozwojowych
  • Opiniowanie planowanych zmian w oferowanych przez Spółkę produktach

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Testera Manualnego zdobyte w innej firmie
  • Podstawowa znajomość protokołu HTTP
  • Zainteresowanie technologiami sieciowymi
  • Kreatywne i twórcze podejście do pracy

Oferujemy:

  • Ambitną pracę w ciekawym i dynamicznie rozwijającym się środowisku zawodowym
  • Zatrudnienie na Umowę o Pracę
  • Możliwość wpływu na produkt i strategię jego rozwoju
  • Możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia zawodowego
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Przejrzysty proces wdrożenia

Ogłoszenie archiwalne