Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Manualny

NEKKEN sp. z o.o. sp.k.

3 5007 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Juliusza Kossaka 3
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Juliusza Kossaka 3

Warszawa

Nekken sp. z o.o.sp.k. jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla sektora publicznego oraz komercyjnego. Oferujemy wiedzę, doświadczenie i metody pracy pozwalające na realizację złożonych projektów, tworzonych pod zamówienia klientów.

Ważne są dla nas zarówno umiejętności techniczne jak i chęć integracji i współpracy. W ramach naszej organizacji, zespół najbardziej doświadczonych konsultantów o kompetencjach zarządzania projektami oraz projektowania architektury rozwiązań, podczas cyklicznych spotkań czuwa nad kierunkiem rozwoju technologicznego i stackiem wytwarzanego oprogramowania.

Lubisz wyzwania?

Szukasz ciekawej rozwojowej pracy, w której nie będziesz się nudził?

Główne zadania:

  • przeprowadzanie testów systemów WEBowych zgodnie z dokumentacją,
  • tworzenie scenariuszy testów, danych testowych, skryptów,
  • weryfikacja błędów zgłaszanych przez użytkowników,
  • raportowanie wyników testów,
  • współpraca z programistami i zespołami wdrożeniowymi,
  • ścisła współpraca wewnątrz zespołu scrum-owego.

Oczekujemy:

  • minimum roczne doświadczenie
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w manualnym testowaniu aplikacji webowych lub desktopowych
  • znajomość narzędzi do zarządzania testami, np. JIRA
  • zdolność analitycznego myślenia i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość testów automatycznych

Oferujemy:

  • stabilną, długofalową współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • realizacje zadań w metodyce Scrum,
  • interesujące projekty,
  • możliwość wpływu na sposób implementacji realizowanych funkcjonalności,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w młodym zespole oraz przyjazną atmosferę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od poziomu posiadanych umiejętności,
  • realne perspektywy rozwoju oraz szkoleń,
  • prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport,
  • owocowe wtorki, piłkarzyki itp. :)

Ogłoszenie archiwalne