Ta oferta pracy jest nieaktualna od 382 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester manualny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 26.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.

    Opis stanowiska:

    • Testowanie manualne aplikacji webowych, mobilnych oraz UI
    • Przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych
    • Wsparcie developerów w testach automatycznych
    • Pracę w języku angielskim z zespołem w Danii

    Wymagania:

    • Testowanie manualne min. 3 lata
    • Biegła znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Długofalowa współpraca i stabilizacja
    • Praca w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w automatyzacji testów
    • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki

    Wynagrodzenie

    60-75 PLN/H

    Lokalizacja

    WARSZAWA

    Obszar

    IT

    Start

    GRUDZIEŃ 2017 - STYCZEŃ 2018

    Języki

    ANGIELSKI - MIN. B2

    Forma zatrudnienia

    UMOWA B2B
    Requirements

    Wymagania:

    TESTOWANIE MANUALNE.....MIN. 2 LATA

    JĘZYK ANGIELSKI .....MIN. B2
    Benefity
    komputer
    pakiet medyczny
    pakiet sport

    Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów:
    bottom