PN/TM/WAW/02/P

Administratorem danych osobowych jest „IT Kontrakt" Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu,ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, kontakt mailowy z Administratorem jest możliwy pod adresem: [email protected]. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na aktualnie prowadzoną rekrutację w oparciu zgodę na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia oraz prawo do wycofania wyrażonej zgody w każdym czasie.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
IT KONTRAKT

Tester manualny

IT KONTRAKTO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    8 Marzec 2020
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

IT KONTRAKT

Warszawa

Warszawa

Dlaczego powinieneś dołączyć do IT Kontrakt? Bo tutaj jesteśmy sobą!
Zgranym zespołem ekspertów, który ponad wszystko ceni sobie partnerskie relacje. Szukamy wyzwań nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale również tam, gdzie liczy się dobra zabawa oraz spełnianie naszych pasji - nie tylko tych związanych z IT. „Aktywnie po pracy – efektywnie w pracy” to hasło, które faktycznie odzwierciedla nasze codzienne działania. Dołącz do nas i przekonaj się sam!
Tester Manualny
Polska, Warszawa
Nr ref.: PN/TM/WAW/02/P

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie testów integracyjnych, funkcjonalnych, regresywnych
  • Tworzene szczegółowych planów i przypadków testowych
  • Identyfikacja i analiza błędów
  • Praca z dokumentacją
  • Współpraca z zespołem

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku testera manualnego
  • Praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania procesem testów - Jira, Testlink
  • Umiejętność pisania przypadków testowych
  • Doświadczenie w pracy w metodykach Scrum, Agile
  • Certyfikat ISTQB
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
Stabilne zatrudnienie
w profesjonalnym środowisku
Zróżnicowany zakres realizowanych
projektów
Prywatna opieka
medyczna i karta sportowa
Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
Pracę w zespole, dla którego Twoja opinia ma znaczenie
Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania. Przycisk aplikuj oznacza zapoznanie się z klauzulą informacyjną naszej firmy.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Tester Manualny.

Tester ManualnyNumer ref.: PN/TM/WAW/02/P

Obowiązki:

Wymagania:

Ogłoszenie archiwalne