Oferta pracy

Tester Manualny

In4matesO firmie

Rekrutacja zdalna

In4mates

Stefana Czarnieckiego 35

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Zespół In4mates poszukuje osoby posiadającej doświadczenie w "manualnym" testowaniu oprogramowania aplikacji biznesowych.

Oferujemy pracę przy zapewnianiu jakości wytwarzanego oprogramowania w projektach deweloperskich prowadzonych przez in4mates oraz w zespołach naszych klientów.

Twój zakres obowiązków

Tester będzie weryfikował spełnienie wymagań użytkowników dotyczących funkcjonalności systemu.

W kontakcie z użytkownikami końcowymi będzie wyjaśniał bieżące wątpliwości.

Będzie odpowiedzialny za zgłaszanie znalezionych usterek i śledzenie ich usuwania.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w testowaniu oprogramowania,

  • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych, przygotowania przypadków testowych, realizacji testów manualnych,

  • Doświadczenie we współpracy z programistami lub użytkownikami biznesowymi,

  • Płynne posługiwanie się językiem polskim i komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim.

Mile widziane

  • Certyfikat ISTQB,

  • Umiejętność korzystania z Jira,

  • Wykształcenie wyższe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy