Oferta pracy

Tester manualny

Connectis_O firmie

Rekrutacja zdalna

Connectis_

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

Do projektu realizowanego na rynek skandynawski poszukujemy Testera manualnego z doświadczeniem w testowaniu aplikacji mobilnych i webowych

Nasze wymagania

  • 2-lenie doświadczenie na stanowisku Testera Manualnego

  • Testowanie aplikacji mobilnych (iOS, Android), webowych

  • Otwartość, proaktywne podejście, chęć ciągłego rozwoju

  • Znajomość narzędzi: Jira, Confluence

  • Płynny jęz. Angielski (B2/C1)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym projekcie o skandynawskiej kulturze pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy na B2B

  • Wiele ciekawych imprez tematycznych po stronie Connectis

  • Pracę w świetnej atmosferze i międzynarodowym zespole

  • Indywidualnego Opiekuna po stronie Connectis

  • Możliwość pracy zdalnej lub w biurze blisko metra

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • 2000 PLN za polecenie Znajomego

  • Zdalny proces rekrutacyjny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy