Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Manualny

In4matesO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

In4mates

Stefana Czarnieckiego 35

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy osoby posiadającej doświadczenie w "manualnym" testowaniu oprogramowania aplikacji biznesowych. Pracować będzie w projektach deweloperskich in4mates oraz w zespołach klientów przy zapewnianiu jakości wytwarzanego oprogramowania. Praca będzie związana z pozyskiwaniem od użytkowników końcowych wymagań dotyczących pracy systemu a następnie weryfikowaniu ich spełnienia.

Twój zakres obowiązków

Tester będzie weryfikował spełnienie wymagań użytkowników dotyczących funkcjonalności systemu.

W kontakcie z użytkownikami końcowymi będzie wyjaśniał bieżące wątpliwości.

Będzie odpowiedzialny za zgłaszanie znalezionych usterek i śledzenie ich usuwania.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w testowaniu oprogramowania,

  • umiejętność tworzenia scenariuszy testowych, przygotowania przypadków testowych, realizacji testów manualnych,

  • doświadczenie we współpracy z programistami lub użytkownikami biznesowymi,

  • płynne posługiwanie się językiem polskim.

Mile widziane

  • certyfikat ISTQB,

  • umiejętność korzystania z Jira,

  • wykształcenie wyższe,

  • komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • scrum

Skład zespołu

  • tester manualny

Tak pracujemy nad projektem

  • testy manualne

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • możliwość pracy zdalnej

    • owoce

    • spotkania integracyjne