Tester manualny

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Postępu 18A

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • API

  • UI

System operacyjny

O projekcie

Rozwój systemu medycznego na którym oparta jest cała firma. Zadania dotyczą zarówno aplikacji działających wewnątrz firmy jak i tych udostępnionych dla pacjentów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżące testowanie zmian wprowadzanych przez programistów. Pracujemy w młodym zespole, charakteryzującym się poczuciem humoru i pasji do tego, co robimy.

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie scenariuszy testowych, przypadków oraz danych testowych zgodnie z wymaganiami projektowymi

  • Planowanie i tworzenie nowych scenariuszy testowych manualnych i automatycznych

  • Uczestnictwo w tworzeniu specyfikacji funkcjonalnej z perspektywy zapewnienia jakości

  • Zarządzanie repozytorium scenariuszy testowych oraz zbiorami danych testowych

  • Automatyzacja wykonywanych testów przy użyciu nowoczesnych narzędzi

  • Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad testowania, technik testowych i metodyk testowych

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w przygotowaniu i przeprowadzeniu testów rozwiązań IT

  • Umiejętność przygotowywania efektywnych scenariuszy i przypadków testowych

  • Analiza wymagań pod kątem testów, tworzenia i wykonywania przypadków testowych

  • Zdolności analityczne i umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność i szybkość w rozwiązywaniu problemów

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • Continuous Deployment

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w firmie, która znalazła się wśród 300 najlepszych pracodawców w Polsce wg. rankingu Forbes

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • samodzielność w działaniu i wyzwania dające możliwość realnego rozwoju zawodowego i osobistego

  • inicjatywy i konkursy dla pracowników

  • dostęp do platformy szkoleniowo-webinarowej

  • pracę w przyjaznym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do platformy szkoleniowo - webinarowej