Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Manualny

Global4Net Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CSS

  • JIRA

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie poprawności działania oprogramowania w oparciu o specyfikacje wymagań, zgodnie z istniejącymi standardami i procedurami

  • Tworzenie przypadków testowych na podstawie dokumentacji projektowej

  • Kontrola dostarczenia dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia testów

  • Komunikacja z analitykami oraz programistami podczas wykonywania testów

  • Raportowanie postępów prac oraz zgłaszanie incydentów z wykorzystaniem narzędzi (JIRA).

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość rodzajów testów stosowanych w procesie wytwórczym oprogramowania

  • Umiejętność manualnego testowania aplikacji webowych

  • Umiejętność tworzenia skryptów

  • Praktyczna znajomość Jira i Confluence

  • Zrozumienie technologii internetowych: HTTP i innych protokołów, HTML, CSS, JSON, XML

  • Samodzielność i dokładność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju, szkolenia, certyfikaty

  • Dostęp do firmowej biblioteki, kursów

  • Pakiet medyczny, kartę Multisport, lekcje języka angielskiego

  • Imprezy integracyjne: wspólne wyjścia, wyjazdy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

Global4Net Sp. z o.o.

Global4Net to Software House działający na rynku polskim oraz zagranicznym. Znajdujemy się w centrum Wrocławia, do tej pory zrealizowaliśmy blisko 200 projektów.

Nasze działania skupiają się w obszarze e-commerce, rozwijamy projekty z wykorzystaniem dobrych praktyk i wzorców projektowych (stosujemy metodologię pracy SCRUM, frameworki, systemy rozproszone, programowanie w parach).

Dbamy o nasz Zespół poprzez zapewnienie szkoleń i warsztatów, umożliwiamy zdawanie certyfikatów. Poszukujemy ludzi, którzy pragną się rozwijać, tym samym przyczyniając się do wzrostu wiedzy całej organizacji przy okazji realizując własne pasje.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego testera manualnego, który wesprze zespół w obszarze kontroli jakości oprogramowania. Jeśli posiadasz odpowiednie doświadczenie - wyślij nam swoje CV!

Przewiń do profilu firmy