Oferta pracy

Tester Manualny

HomebookO firmie

4 5007 000 brutto / mies.
  • Jaworska 13, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Homebook

Jaworska 13

Wrocław

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Selenium

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie przypadków testowych dla aplikacji webowych,

  • realizacja testów na różnych środowiskach,

  • zgłaszanie i bieżąca obsługa błędów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w manualnym testowaniu aplikacji webowych (min. rok),

  • znajomość narzędzi deweloperskich w przeglądarkach,

  • umiejętność przygotowywania dokumentacji testowej,

  • dokładność i systematyczności,

  • zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności,

  • usprawnianie codziennych procesów testowania,

  • Znajomość frameworków do testów automatycznych: Cypress lub Selenium,

  • Znajomość narzędzi: Postman, JMeter,

  • Znajomość języka SQL,

  • Doświadczenie w pracy systemami CI/CD,

  • Doświadczenie w pracy w Agile/Scrum.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • product owner

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój biznesu i współpracę z zespołem profesjonalistów,

  • korzystamy z Jiry, rozmawiamy na MS Teams’ach, rozwijamy kod przy użyciu Gita,

  • pracujemy w Scrumie w małych teamach - zwinnie i przyjemnie,

  • lubimy dzielić się wiedzą. A szkolenia, konferencje? Nie ma problemu!

  • dbamy o naszych pracowników oferując dostęp do bezpłatnej prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie,

  • udostępniamy firmową biblioteczkę, kindle a nawet hulajnogi elektryczne,

  • mieścimy się blisko centrum, w nowoczesnym biurowcu przy Jaworskiej 13 we Wrocławiu, ale aktualnie pracujemy zdalnie i docelowo po pandemii praca w tym trybie również będzie możliwa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Wyposażona kuchnia (kawa, herbata)

  • Nowoczesne biuro w centrum miasta

Homebook

Homebook.pl to serwis dla wszystkich, którzy cenią sobie dobry design i styl. Z myślą o nich pod jednym adresem zbieramy oferty większości sklepów i marek wnętrzarskich. Nasi użytkownicy mogą również korzystać z ogromnej bazy inspiracji oraz porad architektów i projektantów wnętrz.

Jesteśmy zespołem, który RAZEM pracuje dla trzech e-commerce’ów. Pod naszymi skrzydłami znajdują się spółki Totalmoney.pl, Extradom.pl i Homebook.pl. RAZEM decydujemy o kierunkach rozwoju w finansach, budowie domów i wyposażeniu wnętrz.

Naszą misją jest USER FIRST. To użytkownik stoi w centrum naszego zainteresowania; na biznes patrzymy z jego perspektywy. Nie zapominamy jednak, że użytkownikami są także pracownicy.

Jesteśmy częścią Wirtualnej Polski Holding.

Przewiń do profilu firmy