Logo Pracuj.pl

Tester manualny

PROCOM SYSTEM S.A.O firmie

PROCOM SYSTEM S.A.

Północna 15/19

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• kontrolę jakości autorskich rozwiązań PROCOM SYSTEM S.A.

• nadzór i wprowadzanie zmian w procedurach testowania

• definiowanie przypadków, scenariuszy testowych oraz planów testów

• testowanie aplikacji w zakresie zgodności z procesami biznesowymi

• współpracę z projektantami i programistami

Opis Stanowiska

Jako tester oprogramowania dołączysz do zespołu, który wytwarza i wdraża nowoczesne narzędzia wsparcia procesów produkcyjnych. Platforma Proman to narzędzie dostarczające wiedzę o stanach produkcji w czasie rzeczywistym. Skuteczne wspiera obsługę w zakresie: planowania i raportowania produkcji, logistyki i sprzedaży, utrzymania ruchu czy monitorowania stanów magazynowych. Więcej informacji na temat systemu:

Zadania realizowane na stanowisku Tester Oprogramowania :

• manualna kontrola jakości oprogramowania

• opracowanie scenariuszy testowych

• definiowanie zgłoszeń

• współpraca z projektantami i programistami

• współudział w rozbudowie autorskiego systemu wsparcia i monitorowania produkcji – „Platforma Proman”

Nasze wymagania

  • umiejętność przeprowadzania testów funkcjonalnych i integracyjnych
  • znajomość technik tworzenia przypadków i scenariuszy testowych
  • zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • znajomość systemu Jira
  • podstawowa znajomość systemów Linux i Windows
  • znajomość MS Excel lub MS Visio
  • znajomość języków programowania
  • znajomość procesów produkcyjnych w przemyśle chemicznym
  • znajomość procesów produkcji i dystrybucji energii elektrycznej
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawe projekty gwarantujące możliwość rozwoju zawodowego
  • dedykowany program wdrożeniowy dla nowych pracowników
  • dofinansowanie nauki (studia, szkolenia)
  • bogaty pakiet benefitów
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne

Czekamy na Twoją aplikację.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i szczegółach dalszego postępowania.

Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.

Jesteśmy firmą od lat liczącą się na rynku automatyki i informatyki przemysłowej w Polsce, z sukcesem oferującą kompleksową realizację zadań z dziedziny automatyzacji procesów, instalacji elektrycznych oraz autorskich systemów informatycznych.

Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w firmie sprzyjała twórczej pracy i rozwojowi osobistemu.

Więcej o nas znajdziesz na www.procomsystem.pl

Tester manualny, Północna 15/19, Fabryczna, Wrocław