Oferta pracy

Tester Manualny

ASTEK Polska

umowa o pracę
4 0006 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 40012 600 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • SQL

  • Postman

Twój zakres obowiązków

  • testowanie aplikacji,

  • przygotowanie i wykonywanie przypadków testowych / scenariuszy testowych,

  • rejestracja i obsługa błędów,

  • powadzenie testów UAT,

  • współpraca z zespołem IT (analitycy i programiści) oraz zespołem biznesowym,

  • przygotowanie raportów oraz innej wymaganej dokumentacji testowej.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze testowania oprogramowania,

  • wiedza z zakresu jakości oprogramowania oraz cyklu życia oprogramowania,

  • znajomość narzędzi do zarządzania błędami (JIRA, TestFlo),

  • znajomość SQL umożliwiająca tworzenie prostych zapytań,

  • znajomość tematyki testów bezpośrednio na usługach API (SOAP oraz REST), w tym narzędzi SoapUI, Postman,

  • znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • dokładność, skrupulatność oraz samodzielność w działaniu,

  • umiejętność logicznego myślenia, rozwiązywania problemów,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość branży bankowej, finansowej bądź ubezpieczeniowej,

  • znajomość narzędzi wspomagających testy typu JMeter, Selenium,

  • certyfikat ISTQB.

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia i treningi

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Dogodną lokalizację biur

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne