Tester Manualny – Zespół Testów i Robotyzacji w Departamencie Rozwoju Biznesu

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • rondo ONZ 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

rondo ONZ 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie testów funkcjonalnych

  • Rozwijanie scenariuszy testowych

  • Analiza wykonywanych testów

  • Zgłaszanie i monitorowanie wykrytych błędów

  • Raportowanie przebiegu i działań

  • Obsługa zgłoszeń dotyczących błędów produkcyjnych

  • Kontakt z interesariuszem wewnętrznym

  • Współpraca z innymi Departamentami

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie jako tester manualny

  • Posiadasz wyższe wykształcenie

  • Jesteś osobą skrupulatną i dokładną

  • Potrafisz pracować pod presją czasu

  • Jesteś elastyczny – gdy wymaga tego potrzeba, szybko potrafisz dostosować się do zmian

  • Potrafisz współpracować z różnymi interesariuszami w organizacji

  • Znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Bardzo dobrą lokalizacja biura (Rondo ONZ) oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego w oparciu o UoP

  • Atrakcyjne, dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć warunki zatrudnienia

  • oraz system motywacyjny powiązany z wynikami pracy

  • Kartę Lunch Plus

  • Multikafeterię – każdy znajdzie coś dla siebie :)

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pakiet ciekawych szkoleń, a także zajęcia językowe w naszym biurze (angielski/niemiecki)

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Owocowe poniedziałki i środy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • bony żywieniowe

Witaj w Volkswagen Financial Services

Oferując nasze rozwiązania finansowe, wspieramy sprzedaż samochodów wielu marek, w tym: Volkswagen, Audi, Skoda, Seat oraz Porsche. Dołączając do nas, staniesz się częścią tej misji i wpłyniesz na kierunek zmiany rynku.

Przewiń do profilu firmy