Logo Pracuj.pl

Tester

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie testów systemów zgodnie z dokumentacją w technologii .NET,
  • tworzenie scenariuszy testów, danych testowych, skryptów,
  • weryfikacja błędów zgłaszanych przez użytkowników,
  • raportowanie wyników testów,
  • współpraca z programistami i zespołami wdrożeniowymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • minimum 2 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania,
  • znajomość narzędzi i metod testowania,
  • praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testów oraz dokumentacji technicznej,
  • wiedza z zakresu jakości oprogramowania,
  • znajomość metodyk przeprowadzania automatycznych testów funkcjonalnych i wydajnościowych,
  • certyfikat ISTQB Foundation lub ISEB,
  • umiejętność pisania zapytań SQL,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole, bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, samodzielność i odpowiedzialność.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Tester, mazowieckie