Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester Mobile - Empik Foto

EMPIK Spółka AkcyjnaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dołącz do zespołu EmpikFoto i rozwijaj z nami najpopularniejszy serwis z odbitkami i fotogadżetami w Polsce!

Jako tester automatyczny w zespole Empik Foto będziesz odpowiadać za weryfikację oraz tworzenie standardów zapewniania jakość natywnych aplikacji mobilnych oraz API.

 Twoje zadania:

  • Ścisła współpraca z członkami zespołu (programistami, Product Ownerami);
  • Projektowanie i implementacja kodu testów automatycznych w oparciu o dobre praktyki programistyczne (Java + Selenium + appium);
  • Utrzymywanie stabilności automatyzacji testów na środowiskach testowych oraz produkcyjnym;
  • Tworzenie i zarządzanie systemem monitoringu środowiska produkcyjnego;
  • Przeprowadzanie testów regresji z wykorzystaniem testów automatycznych;
  • Dokumentowanie przypadków testowych oraz tworzenie dokumentacji technicznej.

Pasujesz do nas, jeśli:

  • Masz co najmniej rok doświadczenia jako tester automatyczny aplikacji natywnych na iOS oraz Android;
  • Znasz narzędzia do automatyzacji testów Selenium, Appium;
  • Potrafisz programować w Javie;
  • Sprawnie posługujesz się narzędziami do przeprowadzania testów API (np. POSTMAN) oraz znasz WebServices (SOAP, REST);
  • Znasz podstawy zapytań SQL/PLSQL;
  • Masz doświadczenie w pracy z JIRĄ oraz znasz system kontroli wersji GIT;
  • Masz doświadczenie pracy w zespołach Scrum/Agile;
  • Cenisz pracę w zespole, lubisz kontakt z developerami oraz członkami biznesu;
  • Jesteś osobą proaktywną, nastawioną na rozwój i odpowiedzialną.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość narzędzi ułatwiających testy aplikacji mobilnych: Xcode, Android Studio.

Ogłoszenie archiwalne