Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Oprogramowania - Aplikacje web i mobilne

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 10.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IQ Software

    Amerykańska firma I2A Solutions (http://i2asolutions.com) z siedzibą w Częstochowie, poszukuje testera aplikacji mobilnych. Firma realizuje wiele projektów webowych i mobilnych dla klientów w USA.

    Zanim wyślesz CV przeczytaj dokładnie wymagania! Kontaktujemy się tylko z osobami spełniającymi wymagania.

    Miejsce pracy: Częstochowa
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Miejsce pracy: Częstochowa. Wymiar czasu pracy: elastyczny, zarówno pełny wymiar, jak i część. Forma współpracy: kontrakt - zarówno dla osób bez działalności jak i prowadzących działalność gospodarczą.

    Praca będzie polegać na

    1. Testowaniu aplikacji mobilnych metodą black box tj. z pozycji zwykłego użytkownika, bez znajomości wewnętrznej struktury kodu
    2. Tworzeniu nowych procedur i przypadków testowych
    3. Rejestracji wyników testów i zgłaszaniu usterek
    4. Możliwość testowania white box i tworzenie testów automatycznych.

    Wymagania:

    • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie
    • Znajomość od strony użytkownika przynajmniej jednego mobilneg systemu operacyjnego (ios, android)
    • Zdolność analitycznego myśkenia

    Mile widziane:

    • Znajomość jakiegokolwiek języka programowania (w dowolnym stopniu).
    • Doświadczenie na stanowisku testera oprogramowania LUB certyfikat ISTQB (lub inny
      dotyczący testowania oprogramowania)

    Oferujemy:

    Wynagrodzenie. Tu oczywiście wszystko zależy od oceny Twoich umiejętności bardziej niż od stażu pracy, ale orientacyjny zakres dla osoby z 1 rokiem doświadczenia to 3 do 4 tys PLN (kwota netto na fakturze VAT za pełny wymiar czasu pracy 40h/tydzień).

    Oprócz tego:

    • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej (w granicach rozsądku)
    • Karta multisport
    • W biurze mamy napoje, przekąski
    • Firma dofinansowuje wyjazdy na konferencje (raz w roku)
    • Jeśli masz ochotę: grywamy czasem w dobre gry planszowe
    • Co roku renegocjacja kontraktu i możliwość podwyżek

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".