Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Oprogramowania

CALAMARI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

umowa o pracę
5 50011 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Analityczne myślenie

Mile widziane

  • Elasticsearch

  • Java

  • SQL

  • jira

  • JavaScript

  • React Native

  • React.js

O projekcie

Rozwijamy Calamari - HRową aplikację, z której korzystają firmy z ponad 100 krajów na całym świecie. Jesteśmy fantastycznym kilkunastoosobowy zespołem, który tworzy produkt światowej klasy. Chcesz pracować nad fajnym produktem, który konkuruje ze start-upami z Doliny Krzemowej? Dołącz do nas ;)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i projektowanie przypadków testowych

  • Wykonywanie scenariuszy testowych

  • Zapewnianie najlepszej jakości testów

  • Tworzenie planu testów, koordynacja i realizacja testów

  • Raportowanie wszystkich znalezionych problemów i błędów

  • Przygotowanie raportów z testów

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lata doświadczenia w obszarze testowania oprogramowania

  • Certyfikat ISTQB foundation i/lub Advanced Level Test Analyst

  • Samodzielność w organizacji zadań

  • Wiedza na temat procesów i narzędzi testowych takich jak Postman

  • Znajomość metodyk Agile, Waterfall

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zexarządzania testami oraz raportowania błędów

  • Doświadczenie w przygotowywaniu przypadków i scenariuszy testowych, pisaniu planów testów oraz w dokumentowaniu wyników testów

  • Wykonywanie testów manualnych wraz z dokumentowaniem ich przebiegu i wyników

  • Bliska współpraca z Analitykiem Biznesowym

  • Analiza dokumentacji techniczne

  • Umiejętność pisania zapytań SQL na poziomie min. podstawowym

  • Znajomość zarządzania procesem defekt managementu i monitorowanie defektów

  • Wykonywanie testów i zgłaszanie defektów w trakcie fazy UAT

  • Rozwój procesu testowego w procesie dostarczania rozwiązań

  • Komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne

  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

  • Dociekliwość, cierpliwość, dokładność

  • Doświadczenie w przygotowywaniu Strategii Testów, tworzeniu planów testów oraz raportów kończących odpowiedni Etap testowy

  • Przygotowanie techniczne - studia na kierunkach technicznych

  • Doświadczenia w testowaniu (Jest + Enzyme/React testing library)

  • Znajomość Linux, Docker

  • Podstawy automatyzacji

  • Testy urządzeń mobilnych

  • Certyfikat ISTQB advanced

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 20

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • tester manualny
  • scrum master

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • wspieramy wydarzenia dla IT

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia z integracjami z Google, Slack, Office365, JIRA

  • Praca nad rozwojem tylko własnego produktu z naciskiem na jakość,

  • Bardzo duży wpływ na rozwój produktu,

  • Płaska struktura organizacyjna,

  • Luźna, startupowa atmosfera w pracy, zwinne podejście do rozwoju produktu (SCRUM)

  • Elastyczny czas pracy,

  • Atrakcyjne warunki finansowe, płatne urlopy i chorobowe,

  • Budżet szkoleniowy

  • Stabilna, długofalowa współpraca,

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Biuro w dobrej lokalizacji Białystok / Warszawa

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata