Oferta pracy

Tester Oprogramowania Embedded

WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.O firmie

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie do WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

/ Embedded Software Tester
Miejsce pracy: ul. Łęgska, Włocławek

Co zapewniamy?

  • możliwość rozwoju w ramach globalnej struktury Działu Rozwoju Produktów R&D
  • pracę przy modyfikacji i wdrażaniu nowych produktów
  • wynagrodzenie dostosowane do umiejętności
  • umowę o pracę na cały etat
  • odpowiednie wdrożenie do pracy w naszej firmie (m.in. szkolenie w Niemczech)
  • pracę w międzynarodowym i zgranym zespole – codzienna komunikacja w języku polskim i angielskim/niemieckim
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, przedświąteczne świadczenia pieniężne, premie, dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej)

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Opracowywanie ręcznych / zautomatyzowanych metod i narzędzi testowania wbudowanego oprogramowania sprzętowego
  • Tworzenie przypadków testowych, specyfikacji testowych i scenariuszy na poziomie systemu, komponentu i jednostki
  • Systematyczne wykonywanie testów, jak również analiza błędów, w tym debugowanie za pomocą narzędzia do śledzenia błędów
  • Ocena i dokumentacja wyników testowania
  • Ścisła współpraca z zespołem rozwojowym sprzętu i oprogramowania wbudowanego
  • Stała współpraca z centralą w Niemczech

Jakiej osoby szukamy?

Wymagane:

  • Wykształcenie licencjackie lub magisterskie z zakresu elektroniki, informatyki lub podobne kierunki studiów
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie testowania systemów wbudowanych
  • Doświadczenie w tworzeniu i obsłudze dokumentacji technicznej i planowania testów
  • Dobra wiedza w zakresie C/C++ i tworzenia oprogramowania wbudowanego
  • Zrozumienie architektury i wysokich wymagań jakościowych oprogramowania
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego

Mile widziana wiedza o:

  • Architekturze mikrokontrolera ARM (STM32)
  • Systemach operacyjnych czasu rzeczywistego - RTOS
  • Zakresie bezpieczeństwa funkcjonalnego (IEC 61508)
  • Środowisku programistycznym Delphi
  • Języku Python

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą formularza dostępnego po kliknięciu w przycisk „Aplikuj teraz”.

CV można złożyć również osobiście w recepcji WIKA Polska ul. Łęgska 29/35, lub WIKA Polska SGF ul. Kawka 6.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy