Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester oprogramowania ERP

Soneta Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Soneta Sp. z o.o.

MIX Biura

Kraków

Zakres obowiązków:

  • tworzenie testów automatycznych
  • automatyzacja procesów i tworzenie narzędzi do automatyzacji
  • przeprowadzanie testów zgodnie z procedurami i standardami oprogramowania
  • udział w testach manualnych
  • tworzenie planów i przypadków testowych
  • przygotowywanie i utrzymywanie środowiska testowego
  • analiza i raportowanie wyników testów
  • współpraca z zespołem deweloperskim

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość (minimum podstawowa) C#, SQL – mile widziana dobra znajomość
  • znajomość narzędzi do automatyzacji
  • znajomość Azure DevOps Platform i Git’a
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość metod i technik testowania oraz jakości oprogramowania
  • wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • samodzielność i systematyczność

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języków programowania obiektowego
  • znajomość TDD/BDD/Agile
  • certyfikat ISTQB
  • znajomość HTML, XML, CSS
  • doświadczenie w projektach prowadzonych metodyką zwinną Agile

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
  • długoterminową współpracę
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • parking samochodowy i rowerowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Ul. J. Kustronia 44A
30-432 Kraków

Ja, niżej podpisany wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta Sp. z o.o. Zgoda jest wyrażona na udział w:

ž Aktualnej rekrutacji:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich usunięcia lub poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana.”

ž Przyszłej rekrutacji:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, dla potrzeb przyszłych rekrutacji (przez okres 1 roku). Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich usunięcia lub poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana.”

Klauzula informacyjna dla Kandydata:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Soneta sp. z o. o., z Inspektorem Ochrony Danych można się skontaktować pod adresem mailowym: [email protected] , Twoje dane osobowe będą przetwarzane w zależności od wyrażonej zgody dla potrzeb aktualnej lub aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r., Twoje dane osobowe przechowywane będą w zależności od wyrażonej zgody przez okres aktualnej rekrutacji lub aktualnej i przyszłych rekrutacji tj. przez okres 1 roku, posiadasz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne