Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester oprogramowania

Diverse CG Sp. z o.o. sp.k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Diverse CG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach  profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

OBOWIĄZKI

  • Tworzenie i nadzorowanie dokumentacji technicznej
  • Przygotowywaniem środowiska testowego
  • Opracowywaniem scenariuszy i przypadków testowych
  • Testowanie aplikacji webowych oraz desktopowych
  • Pomoc mniej doświadczonym kolegom w zespole

WYMAGANIA

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w podobnej roli
  • Doświadczenie w pracy z logiką biznesową po stronie baz danych (najlepiej MS SQL)
  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami webowymi i/lub desktopowymi
  • Znajomość w przeprowadzaniu testów wydajnościowych
  • Mile widziany certyfikat ISTQB

OFERUJEMY

  • Długofalowa współpraca w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opieka medyczna enel-med, karta sportowa Multisport
  • Zapewniamy szkolenia z ekspertami dziedzinowymi
  • Możliwość rozwoju w kierunku eksperta dziedziny lub kierownika zespołu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną podaną przez Administratora Danych dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb procesu tej rekrutacji oraz dla realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne