Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Oprogramowania Gier

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 2019-01-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Netinus Spółka z o.o.

    Specjalizujemy się w tworzeniu we współpracy z partnerami w kraju i zagranicą nowatorskich technologicznie gier online, opartych na naszej autorskiej koncepcji.

    Oferujemy zintegrowany system IT oparty na współpracy z wieloma operatorami płatności online w sieci Internet.

    Poszukujemy kreatywnego pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska:

    • manualne lub/i automatyczne testowanie gier mobilnych i desktopowych,
    • opracowywanie dokumentacji testowej (przypadki testowe, scenariusze testowe, raporty),
    • zgłaszanie błędów bezpośrednio programistom,
    • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji,
    • wsparcie dla działu administracyjnego.

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego i obsługi komputera,
    • spostrzegawczość i umiejętność rozwiązywania problemów,
    • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
    • kreatywność i umiejętność organizowania pracy,
    • komunikatywność.

    Dodatkowe atuty:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie techniczne,
    • doświadczenie w pracy z narzędziami wspomagającymi testy np. Espresso / Android,
    • podstawowa znajomość obsługi narzędzi systemowych typu WireShark, TCPView, monitor zasobów oraz emulator Androida ( np DuOS ).

    Oferta:

    • elastyczne godziny pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
    • szkolenia oraz konferencje tematyczne,
    • elastyczne formy zatrudnienia,
    • przyjazna atmosfera w pracy,
    • możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie,
    • imprezy integracyjne,
    • kawa, herbata.

    Oficjalna strona Firmy:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Czekamy na Twoje CV.

    Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Netinus Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z rozporządzeniem UE dotyczącym przetwarzania danych osobowych (nr 2016/679, tzw. RODO) oraz ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych."