Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Oprogramowania

DTIQ POLAND SP. Z O.O.O firmie

  • Dworcowa 25, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

DTIQ POLAND SP. Z O.O.

Dworcowa 25

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie testów i zgłaszanie znalezionych problemów

  • Przygotowywanie raportów z testów i dokumentacji

  • Weryfikacja rozwiązań funkcjonalnych i rekomendowanie usprawnień

  • Koordynowanie własnej pracy

  • Utrzymanie testów automatycznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie testów manualnych i/lub automatycznych

  • Dobra znajomość rodziny systemów operacyjnych Microsoft Windows

  • Wiedza z zakresu TCP/IP, MS SQL, Java, HTML5

  • Znajomość procesu i metodologii testowania

  • Znajomość procesu tworzenia i rozwijania oprogramowania (SCRUM)

  • Umiejętność pracy w grupie oraz indywidualnej

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poznania nowoczesnych technologii

  • Świetną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Stabilizację - liczymy na długotrwałą współpracę

  • Pakiet Opieki Medycznej Luxmed, Ubezpieczenie Grupowe, Multisport

  • Lekcje angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Poszukujemy testera oprogramowania do współpracy przy rozwoju inteligentnych systemów monitoringu tworzonych przez firmę DTiQ.

Osoba zatrudniona na stanowisku testera będzie odpowiedzialna za testowanie oprogramowania związanego z nagrywaniem i udostępnianiem video, opartego o system bazodanowy, analizę wydajności i stabilności rozwiązań oraz przygotowywanie raportów z wynikami przeprowadzonych testów.