Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester oprogramowania IT w Wydziale Jakości Oprogramowania Aplikacji e-Usługowych

CENTRUM INFORMATYKI RESORTU FINANSÓW

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z zespołem wytwórczym podczas procesu wytwarzania oprogramowania

  • Przygotowanie scenariuszy i planów testów

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, integracyjnych, akceptacyjnych, automatycznych, wydajnościowych;

  • Tworzenie dokumentacji testów

  • Analizowanie sposobu działania oprogramowania

  • Opisywanie i zgłaszanie ewentualnych usterek lub błędów

  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z programistami i analitykami

  • Udział w spotkaniach projektowych

Nasze wymagania

Wymagania minimalne

wykształcenie: średnie

doświadczenie zawodowe: min. 0,5 roku w obszarze testowania oprogramowania

Profil idealnego kandydata

doświadczenie zawodowe: min. 2 lata w obszarze testowania oprogramowania

Inne:

- Zwracanie uwagi na detale, wysokie poczucie estetyki

- Dociekliwość

- Wiedza z zakresu ISTQB (mile widziany certyfikat)

- Umiejętność tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej

- Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- Dokładność i systematyczność

Mile widziane

- Znajomość narzędzi Jira, Azure DevOps, JMeter, Postman, SOAP UI

- Umiejętność pisania zapytań SQL na poziomie podstawowym

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego

  • pracę w środowisku nowoczesnych technologii IT

  • możliwość udziału w kluczowych projektach

  • niezbędne narzędzia pracy

  • świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • świetnie zlokalizowane biuro w Warszawie (opcjonalnie)

Wymagane dokumenty i oświadczenia

Curriculum Vitae

W CV należy w sposób jednoznaczny wskazać czas trwania wymaganego doświadczenia zawodowego (mile widziane wskazanie dnia, miesiąca i roku rozpoczęcia oraz zakończenia danego okresu) wraz z wyszczególnieniem ogólnych czynności lub zadań.

Jedno z dwóch oświadczeń:

- oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celu wykorzystania ich w bieżącym naborze.

lub w przypadku chęci uczestnictwa również w kolejnych naborach prowadzonych przez CIRF:

- oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celu wykorzystania ich w bieżącym naborze, innych trwających naborach

oraz w przyszłych naborach prowadzonych przez CIRF do czasu odwołania przeze mnie zgody, nie dłużej jednak niż przez okres 3 lat od dnia wpływu oferty do CIRF.

Powyższe oświadczenie może być zawarte (skopiowane) w CV.

CV i składane oświadczenie powinny być opatrzone podpisem.

5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (t.j. Dz. U. z 2019 poz. 742 z poźn. zm.).

Skontaktujemy się z kandydatami, których aplikacja zostanie uwzględniona w prowadzonym przez CIRF procesie rekrutacyjnym. Oferty nadesłane w odpowiedzi na bieżący nabór będą rozpatrywane łącznie z ofertami kandydatów zgromadzonymi w bazie ofert prowadzonej przez CIRF.

Informacja o wymogu podania danych:

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

CIRF jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

O nas

Centrum Informatyki Resortu Finansów, państwowa jednostka budżetowa zapewniająca usługi centralnej infrastruktury teleinformatycznej dla resortu finansów, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Miejsce świadczenia pracy: Warszawa/zdalnie