Oferta pracy

Tester oprogramowania

Media Press

  • Zabrska 16, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Media Press

Zabrska 16

Katowice

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizowanie scenariuszy testowych (testy manualne)

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej (w języku polskim i angielskim)

  • Udział w procesie wdrażania oprogramowania

  • Świadczenie pomocy technicznej – obsługa klienta zagranicznego

  • Utrzymanie i rozwój środowiska testowego

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność analitycznego myślenia i pisania dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy z programami Adobe InDesign lub InCopy

  • Podstawowa znajomość języka Python

  • Praktyczna znajomość systemu Mac OS

  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego

  • Doświadczenie w tworzeniu materiałów prezentacyjnych (wideo)

To oferujemy

  • Szkolenia i rozwój oraz możliwość awansu

  • Stabilną pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

  • Przyjazną i twórczą atmosferę oraz pracę wśród pasjonatów nowych technologii

  • Możliwość wykonywania dodatkowo płatnych zleceń dla klienta wewnętrznego

  • Możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy (w ramach 8 h dnia pracy)

  • Kartę Multisport

  • Kafeterię MyBenefit

  • Prywatną opiekę medyczną

Media Press

Media Press jest polską firmą, która dzięki innowacjom technologicznym odniosła międzynarodowy sukces. Stworzyliśmy najnowocześniejszy i najbardziej funkcjonalny system redakcyjny w Europie, który pozwolił nam zbudować przewagę konkurencyjną i zostać liderem w branży metadanych telewizyjnych i multimedialnych.

Pracujemy dla największych firm telekomunikacyjnych i mediowych, takich jak Orange, Sky, Canal+, Swisscom, T-Mobile, Vodafone, Bauer, Bertelsmann.

Efekty naszej pracy docierają do ponad 100 milionów osób w całej Europie w postaci różnorodnych serwisów EPG i VOD oraz stron magazynów telewizyjnych.

Zatrudniamy 550 osób w 12 krajach europejskich. Blisko 100 osobowy team IT zlokalizowany jest w centrali firmy w Krakowie i w Katowicach.

Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe technologie, które sprawiają, że nasze produkty są coraz bardziej innowacyjne i znajdują uznanie największych wydawnictw na świecie. Obecnie dynamicznie rozwijamy Machine Learning, A.I. i Data Science, zdając sobie sprawę z tego, że to jest właściwa droga do przyszłości.

Dołącz do nas! Dołącz do przyszłości!

Przewiń do profilu firmy