Oferta pracy

Tester Oprogramowania

Kamsoft S.A

  • 1 Maja 133, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Kamsoft S.A

1 Maja 133

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

KAMSOFT S.A. od ponad 30 lat tworzy rozwiązania informatyczne wspierające ochronę zdrowia. Dostarczamy specjalizowane oprogramowanie, dedykowane zwłaszcza sektorowi medycyny i farmacji. Oferujemy nowoczesne systemy o charakterze menedżerskim, zarządczym i prognostycznym, które pozwalają na dynamiczne zarządzanie placówkami zdrowotnymi.

W związku z rozwojem projektów dedykowanych rynkowi medycznemu, zapraszamy do współpracy testerów oprogramowania.

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów manualnych,

  • Tworzenie scenariuszy testowych, raportowanie błędów,

  • Opracowywanie instrukcji użytkownika.

Nasze wymagania

  • Znajomość SQL i relacyjnych baz danych,

  • Znajomość metodologii testowania,

  • Praktyczna znajomość środowiska Windows,

  • Wykształcenie wyższe, np. informatyka, matematyka, inżynieria biomedyczna lub pokrewne,

  • Wysokie umiejętności analityczne i umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane

  • Certyfikat ISTQB,

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania,

  • Chęć rozwoju w kierunku automatyzacji testów.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt

Tak pracujemy nad projektem

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

Jeżeli informatyka - to Twoja pasja, a praca - to dla Ciebie przyjemność, oferujemy Ci wieloletnie i stabilne zatrudnienie, ambitne wyzwania, szkolenia, możliwość uczenia się od najlepszych, udziały w konferencjach, a przede wszystkim przyjazną atmosferę pracy.

Projekt zlokalizowany w Katowicach, obecnie praca 100% zdalna, docelowo stacjonarnie.

Dołączając do nas:

• znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą,

• będziesz pracować w zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera,

• rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach.

Dodatkowo zatroszczymy się o:

• Twoje zdrowie (prywatna opieka medyczna, polisa lekowa, ubezpieczenie na życie, akcje prozdrowotne),

• Twoją kondycję (dofinansowanie do sportu i rekreacji, imprezy dla biegaczy, karty MultiSport),

• Twoją rozrywkę (imprezy integracyjne, imprezy rodzinne, wyjścia na kręgle, wyjazdy na narty),

• Twój rozwój (szkolenia, konferencje, certyfikaty, kursy programistyczne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Kamsoft S.A

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których każdego dnia korzystają miliony użytkowników: od pacjentów, lekarzy i farmaceutów, aż po sieci szpitali i największe firmy farmaceutyczne. Jesteśmy także wiodącym dostawcą w dziedzinie e-zdrowia. Oferujemy rozwiązania chmurowe i stacjonarne, aplikacje mobilne, a także rozbudowane systemy dedykowane na szeroko pojęty rynek ochrony zdrowia.

Ciągły rozwój jest jedną z głównych zasad na których opieramy naszą działalność. Dlatego poszukujemy ludzi otwartych, pomysłowych i ambitnych, którzy chcą podnosić swoje umiejętności i rozwijać się razem z nami.

Od ponad 30 lat tworzymy rozwiązania IT, a naszą siłą jest zespół ponad 700 specjalistów. W związku z rozwojem kolejnych, różnorodnych i innowacyjnych projektów zapraszamy do współpracy programistów, projektantów, konsultantów wdrożeń, analityków, testerów oraz innych specjalistów IT. Jesteśmy stabilnym pracodawcą, który zapewnia pracę w przyjaznej atmosferze. Oferujemy także wiele możliwości rozwoju oraz aktywnie wspieramy pasje naszych pracowników.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony www.kamsoft.pl

Przewiń do profilu firmy