Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Oprogramowania

SGT Sp. z o.o.

  • Ligocka 103, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Ligocka 103

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • TV

  • STB

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie scenariuszy testowych.

  • Wykonywanie testów oprogramowania.

  • Dokumentowanie wyników testów.

  • Tworzenie opisów znalezionych defektów.

  • Współpraca z zespołem programistów i zewnętrznymi dostawcami oprogramowania.

  • Współtworzenie technicznej dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania

  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym obsługę procesu zgłaszania błędów i usług u zagranicznych dostawców oprogramowania oraz swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.

  • Chęć nauki, otwartość na poznawanie nowych technologii.

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.

  • Umiejętność organizowania własnej pracy i dobór wykonywanych zadań na podstawie wskazanych priorytetów.

  • Skrupulatność i obowiązkowość.

  • Znajomość technologii TV, szczególnie w zakresie dostępnych na rynku funkcjonalności (Time Shift, Start Over, Catch Up, PVR itp.) oraz interfejsów użytkownika TV i STB.

  • Znajomość tematyki rozwoju oprogramowania

  • Podstawowa umiejętność wykorzystania narzędzi linuksowych i poleceń powłoki ( zarządzanie plikami, obsługa ftp, wget, umiejętność uruchamiania skryptów na serwerach, zbierania logów, badania stanu połączenia sieciowego etc.)

  • Podstawowa umiejętność tworzenia zapytań w języku SQL.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w branży produkcji oprogramowania

  • umiejętności programistyczne (skryptowe)

  • umiejętność automatyzacji przeprowadzanych testów

  • znajomość metodyki SCRUM

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • umowa o pracę lub kontrakt

  • praca w zgranym zespole w luźnej atmosferze

  • pakiet ubezpieczenia grupowego

  • pakiet prywatnej opieki zdrowotnej

  • dofinansowanie do obiadów na miejscu w biurze

  • karta Multisport

  • wyjazdy integracyjne i wyjazdy na branżowe imprezy

  • nieograniczony dostęp do kawy i herbaty :)

  • możliwa praca w trybie hybrydowym (część w biurze, część zdalnie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

SGT - lider rynku usług telewizyjnych cyfrowych i rozwiązań technologicznych, poszukuje kandydatów do pracy w siedzibie w Katowicach w parku technologicznym Euro-Centrum na stanowisku:

TESTER OPROGRAMOWANIA

Cel stanowiska: testowanie funkcjonowania oprogramowania własnego i dostawców zewnętrznych wykorzystywanego do dostarczania usług TV i telefonii komórkowej.

Przewiń do profilu firmy