Logo Pracuj.pl

Tester oprogramowania

Media PressO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Media Press

Zabrska 16

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Visual Studio

  • RabbitMQ

  • Solr

  • PostgreSQL

  • Elasticsearch

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie scenariuszy testowych oraz analiza i projektowanie nowych przypadków
  • Planowanie, przygotowanie oraz realizacja testów funkcjonalnych oraz regresyjnych
  • Testowanie manualne w zakresie aplikacji webowych oraz serwisów API
  • Przygotowywanie raportów oraz dokumentacji testowej

Nasze wymagania

  • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz umiejętności pracy w zespole
  • Znajomości zasad, technik i narzędzi testowania
  • Doświadczenia w prowadzeniu testów UI oraz API
  • Znajomości narzędzi Postman lub Fiddler
  • Znajomość języka angielskiego min. B2
  • Wiedza z zakresu REST, HTTP, JSON

  • Certyfikat ISTQB
  • Podstawowe umiejętności w zakresie programowania
  • Znajomość PostgreSQL, Elasticsearch, Solr, RabbitMQ
  • Znajomość narzędzi Visual Studio oraz JMeter

To oferujemy

  • Szkolenia i rozwój oraz możliwość awansu
  • Stabilną pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
  • Przyjazną i twórczą atmosferę oraz pracę wśród pasjonatów nowych technologii
  • Możliwość wykonywania dodatkowo płatnych zleceń dla klienta wewnętrznego
  • Możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy (w ramach 8 h dnia pracy)
  • Kartę Multisport
  • Kafeterię MyBenefit
  • Prywatną opiekę medyczną

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

Media Press jest polską firmą, która dzięki innowacjom technologicznym odniosła międzynarodowy sukces. Stworzyliśmy najnowocześniejszy i najbardziej funkcjonalny system redakcyjny w Europie, który pozwolił nam zbudować przewagę konkurencyjną i zostać liderem w branży metadanych telewizyjnych i multimedialnych.

Pracujemy dla największych firm telekomunikacyjnych i mediowych, takich jak Orange, Sky, Canal+, Swisscom, T-Mobile, Vodafone, Bauer, Bertelsmann.

Efekty naszej pracy docierają do ponad 100 milionów osób w całej Europie w postaci różnorodnych serwisów EPG i VOD oraz stron magazynów telewizyjnych.

Zatrudniamy 700 osób w 12 krajach europejskich. Blisko 100 osobowy team IT zlokalizowany jest w centrali firmy w Krakowie i w Katowicach.

Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe technologie, które sprawiają, że nasze produkty są coraz bardziej innowacyjne i znajdują uznanie największych wydawnictw na świecie. Obecnie dynamicznie rozwijamy Machine Learning, A.I. i Data Science, zdając sobie sprawę z tego, że to jest właściwa droga do przyszłości.

Dołącz do nas! Dołącz do przyszłości!

Tester oprogramowania, Zabrska 16, Katowice