Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester Oprogramowania

Grafton RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001
Tester oprogramowaniaNumer ref.: 6-16-58491
Poszukujemy Testera oprogramowania.

Zadania:
  • tworzenie przypadków testowych
  • planowanie testów
  • optymalizacja testów
  • przeprowadzanie testów automatycznych oraz dodatkowo manualnych
  • analiza i raportowanie błędów
  • przegląd raportów wygenerowanych przez aplikacje
  • współpraca z zespołem testerów oraz programistów
Wymagania
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętności analityczne
  • co najmniej rok doświadczenia na stanowisku Testera oprogramowania (minimum jeden projekt związany z testowaniem automatycznym)
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną
  • komunikatywność
  • chęć rozwoju w obszarze testowania
  • znajomość WebDriver
  • podstawowa znajomość języka Java
Korzyści
  • umowa o pracę lub B2B
  • benefity (karta Multisport, opieka medyczna)
  • pakiet szkoleniowy
  • kilkudniowe wyjazdy integracyjne
  • przyjazna atmosfera :)
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie archiwalne