Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Oprogramowania

SZYMANOWSKI UNITY-T Sp. Z o.oO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie testów manualnych.

  • Wykonywanie testów funkcjonalnych, integracyjnych, akceptacyjnych.

  • Tworzenie przypadków testowych dokumentacji i raportów błędów w oparciu o przedstawione wymagania.

  • Przygotowywanie środowisk testowych.

  • Wsparcie Właściciela Produktu w formułowaniu kryteriów i testów akceptacyjnych.

  • Automatyzacja testów.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Znajomość zagadnień testowania oprogramowania.

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi programistycznych.

  • Znajomość przynajmniej jednego narzędzia do automatyzacji testów.

  • Znajomość przynajmniej jednego z języków programowania: PHP, Java Script.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

Skład zespołu

  • frontend developer
  • data scientist

To oferujemy

  • Dużą swobodę w realizacji ambitnych, długofalowych projektów

  • Możliwość rozwoju kompetencji w obszarach najnowszych technologii

  • Elastyczny czas pracy

  • Kartę Multisport

  • Udział w projektach informatycznych o ogólnopolskiej skali

  • Współpracę w zgranym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dzień rozwoju

SZYMANOWSKI UNITY-T Sp. Z o.o

Od początku, głównym celem naszego funkcjonowania jest usprawnienie pracy biznesowej Klientów poprzez wsparcie zaawansowanymi technologiami informatycznymi. Kontrahentom oferujemy kompleksowe wsparcie IT.

Duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych projektów pozwala nam na sprawne nadzorowanie wdrożeń, organizowanie nowej struktury informatycznej, jak również dopasowanie środowiska technologicznego do wymagań Klienta. Podczas naszych działań bardzo dużo uwagi poświęcamy użytkownikowi końcowemu.

Gwarantujemy pełną satysfakcję z jakości oraz cen oferowanego przez nas sprzętu.

Przewiń do profilu firmy