Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester oprogramowania

FarmaProm Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Bolesława Czerwieńskiego 12

Prądnik Biały

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Sylabus ISTQB

Mile widziane

  • Selenium

  • Cypress

  • Behat

  • Page Object Patern

  • JS

  • REST

  • Git

  • Jenkins

  • Gatling

  • OWASP ZAP

  • Redmine

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy otwartej i ambitnej osoby, oczekującej wyzwań z zakresu testowania oprogramowania w dużym projekcie, chcącej współdecydować o kształcie tworzonej aplikacji. Osoby dla której ważny jest własny rozwój oraz dobra atmosfera pracy. Twoje zadania będą obejmować między innymi: tworzenie przypadków testowych i ich późniejszą automatyzację, przeprowadzanie testów manualnych i raportowanie ich wyników, ścisłą współpracę z zespołem programistycznym. Pracując z nami, dołączysz do jednego z zespołów scrumowych i wraz z resztą kilkuosobowego zespołu będziesz rozwijać duży i ciekawy projekt dla branży farmaceutycznej.

Nasze wymagania

  • Minimum rok praktycznego doświadczenia w testowaniu aplikacji www|

  • Umiejętność pisania scenariuszy oraz przypadków testowych

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Spostrzegawczość i dociekliwość

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy z dokumentacją

  • Podstawowa znajomość SQL

  • Podstawowa wiedza z zakresu sylabusa ISTQB

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • Podstawowa znajomość dowolnego języka programowania

  • Umiejętność automatyzacji testów (Selenium, Cypress, Behat, Page Object Patern, JS)

  • Doświadczenie w testowaniu usług sieciowych (najlepiej REST)

  • Wiedza z zakresu testów bezpieczeństwa aplikacji webowych

  • Znajomość narzędzi Jenkins, Gatling, OWASP ZAP

  • Wiedza z zakresu UX

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Umiejętność pracy na systemie wspomagającym zarządzanie projektami (Redmine)

  • Doświadczenie w pracy w zespołach SCRUM-owych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8-11

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • dokumentacja

  • automatyzacja testów

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Udział w innowacyjnym i rozbudowanym projekcie IT skierowanym do klientów branży farmaceutycznej

  • Umowę b2b lub inną formę zatrudnienia w zależności od potrzeb

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowy urlop

  • urlop urodzinowy

  • Multisport

  • Parking rowerowy

  • Nowe technologie

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Zadania + spotkanie rekrutacyjne online/w biurze

3

Dzień próbny w firmie

Od 2006 roku projektujemy autorskie technologie dla świata farmacji i medycyny. Dziś rozwijamy już nie tylko własne aplikacje CRM i SFA, ale też usługi z zakresu m.in.: hurtowni danych, baz lekarzy i aptek, analityki, targetingu, konsultingu czy marketingu.

Dostarczamy rozwiązania blisko 200 firmom farmaceutycznym w Polsce. Integrując je z hurtowniami i aptekami, wspieramy dystrybucję leków do pacjentów.

Naszą przestrzeń tworzy ponad 170 osób w Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Mysłowicach. Po pracy – pomagamy innym! Angażujemy się w inicjatywy społeczne wyrażające wartości FarmaProm. Prowadzimy własne działania charytatywne np.: Bieg Miśków, licytacje świąteczne, akcje sportowe (FarmaFit x STRAVA).

Przewiń do profilu firmy