Logo Pracuj.pl

Tester Oprogramowania

nazwa.plO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

  • Junit

  • HTML

  • Xpath

  • Java

  • Selenium

  • webdriver

Mile widziane

  • SQL

  • Bash

  • curl

  • Jenkins

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie przypadków testowych i planowanie testów
  • dbanie o dobre praktyki testowania (optymalizacja testów, jakość kodu, code review)
  • wykonywanie testów manualnych i automatycznych
  • udział w analizie wymagań
  • analiza i raportowanie wykrytych błędów
  • przegląd raportów generowanych przez aplikacje
  • współpraca z zespołem

Nasze wymagania

  • znajomość metodologii tworzenia i testowania oprogramowania
  • doświadczenie w tworzeniu/utrzymywaniu testów automatycznych (WebDriver)
  • znajomość języka Java
  • umiejętność planowania testów
  • doświadczenie w realizacji manualnych testów
  • znajomością GIT, Junit, HTML, Xpath
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość SQL, Bash, Curl, doświadczenie z narzędziami CI (Jenkins), znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pełną wyzwań praca w przyjaznej atmosferze
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • umowę o pracę (lub inną formę współpracy według preferencji)
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • możliwość awansu oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • pakiet atrakcyjnych benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna z HR

2

Rozmowa online z ekspertem technicznym

3

Decyzja i zatrudnienie

Spółka nazwa.pl to najczęściej wybierany w Polsce dostawca usług rejestracji domen i hostingu w chmurze. Firma jest także liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie. Swoje usługi świadczy zgodnie z normą bezpieczeństwa informacji ISO 27001 w nowoczesnych Data Center, zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie, Amsterdamie, Madrycie, Waszyngtonie i Seattle.

Od 1997 roku z usług nazwa.pl skorzystało ponad 1 000 000 Klientów, rejestrując w tym czasie ponad 5 000 000 domen oraz uruchamiając ponad 500 000 usług hostingowych i 1 000 000 certyfikatów SSL. Dołącz do grona tych, którzy posiadają najlepsze dostępne w Polsce usługi. Spółka nazwa.pl wyznacza standardy w polskim Internecie, dostarczając zaawansowane technicznie rozwiązania, z wykorzystaniem najnowszych światowych technologii. Istotną pozycję rynkową spółki potwierdza również fakt, że w 2019 roku została uznana przez Ministerstwo Cyfryzacji za operatora usługi kluczowej dla cyberbezpieczeństwa Polski.

Spółka nazwa.pl wraz ze wszystkimi spółkami celowymi zatrudnia ponad 300 pracowników, których praca skoncentrowana jest na dostarczaniu usług na najwyższym światowym poziomie.

Firma nazwa.pl została nagrodzona przez Państwową Inspekcję Pracy w ramach konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”. Spółka odznaczyła się nie tylko doskonałym przestrzeganiem przepisów prawa pracy, ale również wprowadzeniem szeregu istotnych udogodnień, których celem była poprawa jakości pracy i zadowolenia pracowników.

Tester Oprogramowania, Kraków