Ta oferta pracy jest nieaktualna od 602 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester oprogramowania

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków

    Kilka słów o nas

    Hurra Communications GmbH z siedzibą w Stuttgarcie jest jedną z największych agencji działających na rynku reklamy w wyszukiwarkach internetowych. Od ponad 10 lat jesteśmy obecni w Krakowie, gdzie zatrudniamy ponad 90 osób tworzących narzędzia ułatwiające marketing internetowy. W związku z rozwojem nowego produktu SEO szukamy doświadczonego Testera oprogramowania do naszego zespołu.

    Co oferujemy

    • Umowa na czas nieokreślony
    • Elastyczne godziny pracy
    • Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków

    • Tworzenie przypadków i skryptów testowych
    • przeprowadzanie testów oraz raportowanie ich wyników
    • tworzenie dokumentacji technicznej
    • ścisła współpraca z zespołem programistycznym

    Kandydat powinien znać

    • Znać zagadnienia testowania oprogramowania
    • Posiadać doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych
    • Swobodnie pracować w środowisku Linux
    • Znać język angielski na poziomie czytania / pisania dokumentacji technicznej

    Dodatkowe atuty pracy w Hurra

    • Opieka medyczna w LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Bardzo dobre warunku finansowe
    • Program rekomendacji
    • Eventy i spotkania integracyjne
    • Przekąski, owoce, napoje
    • Swoboda działania, indywidualne podejście
    • Karta Multisport

    Co dalej?

    Osoby zainteresowane pracą z nami proszone są o przesłanie dokumentów składających się z CV oraz listu motywacyjnego na adres:
    [email protected]