Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester oprogramowania

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy producentem profesjonalnych rozwiązań IT – od 20 lat projektujemy i wdrażamy autorskie systemy, a także świadczymy usługi doradcze. Ze względu na ciągłe zapotrzebowanie na nasze usługi obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Testera oprogramowania. Dowiedz się o nas więcej na stronie www.vsoft.pl.

Jeżeli chcesz pracować przy tworzeniu oprogramowania, jesteś dokładny, wnikliwy i spostrzegawczy oraz potrafisz wczuć się w rolę użytkownika, to jesteś właściwą osobą której poszukujemy! Dołącz do nas już dziś!

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie najwyższej jakości tworzonego oprogramowania poprzez testowanie aplikacji zgodnie z wymaganiami,
  • zrozumienie wymagań i zasad działania tworzonych programów oraz sposobów ich wykorzystywania przez użytkowników,
  • przygotowywanie scenariuszy i danych testowych,
  • tworzenie planów testów i manualnych przypadków testowych,
  • manualne wykonywanie scenariuszy i przypadków testowych oraz testów eksploracyjnych,
  • zgłaszanie błędów i weryfikowanie poprawionych zgłoszeń,
  • analiza zgłoszeń dostarczonych przez klientów celem wyodrębnienia błędu,
  • czytelne, precyzyjne i jednoznaczne opisywanie zgłoszonych błędów,
  • przygotowanie raportów wykonania testów manualnych.

Czego wymagamy:

  • umiejętności testowania aplikacji oraz przygotowywania scenariuszy i danych testowych,
  • umiejętności analitycznych, zdolności logicznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • chęci do nauki, rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności,
  • umiejętności rozwiązywania problemów i pracy w zespole,
  • dokładności, spostrzegawczości, odpowiedzialności i sumienności.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem:

  • znajomość SQL i MSSQL oraz ogólnej wiedzy informatycznej,
  • umiejętność tworzenia testów automatycznych.

Co zapewniamy:

  • możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w realizacji ciekawych projektów,
  • realny wpływ na przebieg realizacji i rozwiązania użyte w projektach,
  • udział w szkoleniach i konferencjach,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Prześlij nam swoje CV, klikając w przycisk Aplikuj teraz lub zarejestruj się, używając formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie http://www.vsoft.pl/kariera/.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926".

bottomopisopisopis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się