Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester oprogramowania

FarmaProm Polska Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

Rekrutacja zdalna

FarmaProm Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Bolesława Czerwieńskiego 12

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • sylabus ISTQB

Mile widziane

  • Selenium

  • Page Object Model

  • REST

  • UX

  • Git

  • Redmine

  • Scrum

System operacyjny

O projekcie

Pracując z nami dołączysz do jednego z zespołów scrumowych i wraz z resztą kilkuosobowego zespołu będziesz rozwijać duży i ciekawy projekt dla branży farmaceutycznej.

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy otwartej i ambitnej osoby, oczekującej wyzwań z zakresu testowania oprogramowania w dużym projekcie, chcącej współdecydować o kształcie tworzonej aplikacji. Osoby dla której ważny jest własny rozwój oraz dobra atmosfera pracy. Twoje zadania będą obejmować między innymi: tworzenie przypadków testowych i ich późniejszą automatyzację, przeprowadzanie testów manualnych i raportowanie ich wyników, a także ścisłą współpracę z zespołem programistycznym. Pracując z nami dołączysz do jednego z zespołów scrumowych i wraz z resztą kilkuosobowego zespołu będziesz rozwijać duży i ciekawy projekt dla branży farmaceutycznej.

Nasze wymagania

  • Minimum rok praktycznego doświadczenia w testowaniu aplikacji www

  • Umiejętności pisania scenariuszy oraz przypadków testowych

  • Zdolności analitycznego myślenia

  • Spostrzegawczość i dociekliwość

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • Podstawowa wiedza z zakresu sylabusa ISTQB

  • Znajomość SQLa

  • Umiejętność automatyzacji testów (Selenium, Cypress, Behat, Page Object Patern, JS)

  • Doświadczenie w testowaniu usług sieciowych (najlepiej REST)

  • Wiedza z zakresu UX

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Umiejętność pracy na systemie wspomagającym zarządzanie projektami (Redmine)

  • Doświadczenie w pracy w zespołach SCRUM-owych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7-8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • product owner
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • dokumentacja

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowy urlop

  • urlop urodzinowy

Etapy rekrutacji
1

analiza cv

2

rozmowa telefoniczna

3

spotkanie + test

4

dzień testowy

Od 2006 roku rozwijamy własne aplikacje webowe i mobilne, z których korzysta około 200 firm farmaceutycznych. Naszą przestrzeń tworzy ponad 160 osób w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Mysłowicach. Poza pracą uwielbiamy angażować się w inicjatywy społeczne wyrażające nasze wartości, m.in. Bieg Miśków, Poland Business Run, Misja Mustang, Szlachetna Paczka i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy