Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester Oprogramowania

DataConsult Sp. z o.o.O firmie

DataConsult Sp. z o.o.

Józefa Marcika 14c

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

Będziesz pracować nad projektem z branży logistycznej związanym z zarządzaniem magazynami (WMS).

Zestaw aplikacji: desktopowa, webowa oraz mobilna.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie testów aplikacji, raportowanie błędów, rozwijanie dokumentacji projektowej oraz opracowywanie scenariuszy testowych

  • Współpraca z zespołem developerskim oraz współudział w projektowaniu rozwiązań biznesowych

  • Prace wewnątrz zespołu testerskiego związane z podnoszeniem standardów jakości oprogramowania oraz technicznych kompetencji testerów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatnich lat studiów

  • Komercyjne doświadczenie w testowaniu oprogramowania (min. 1 rok)

  • Znajomości metod i technik testowania

  • Znajomość SQL co najmniej na poziomie operacji CRUD

  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych oraz komunikacyjnych

  • Umiejętności tworzenia planów, scenariuszy oraz danych testowych

Mile widziane

  • Znajomość branży logistycznej w zakresie systemów zarządzania magazynem (WMS)

Podział czasu pracy
70%

Testy

30%

Spotkania projektowe i zespołowe

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • agile
  • scrum
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Podpisanie umowy

Logistyka to nasza pasja. Z pasją tworzymy nowoczesne systemy WMS, który wdrożyliśmy w kilkuset małych, dużych i średnich przedsiębiorstwach. Innowacje w logistyce to nasza rzeczywistość. DataConsult to pasjonaci logistyki i IT. Nie brakuje nam poczucia humoru ani pysznej kawy w biurze. Jeśli szukasz nowych doświadczeń, chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, pragniesz rozwijać swoje kompetencje – ta praca jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy