Logo Pracuj.pl

Tester Oprogramowania

INNERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

INNERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wadowicka 6

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • JIRA

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • wspólne z każdym innym członkiem INNERGY dbanie o jakość produktu,
  • przeprowadzanie testów manualnych aplikacji oraz raportowanie błędów,
  • tworzenie scenariuszy testowych,
  • współpraca z zespołem w celu ciągłego podnoszenia poziomu QA.

Nasze wymagania

  • przynajmniej roczne doświadczenie w zakresie testowania aplikacji webowych,
  • praktyczna i teoretyczna znajomość technik testowania,
  • umiejętność pracy w zespole i dążenia do wspólnego celu,
  • dokładność, systematyczność, umiejętność analitycznego myślenia, dbałość o szczegóły,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.

  • doświadczenie w pracy z JIRA,
  • znajomość narzędzi wspomagających testowanie (Cypress, JMeter, inne),
  • znajomość SQL.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

30

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • bezpośredni wpływ na rozwój globalnego produktu
  • decyzyjność w zakresie realizacji zadań (narzędzia, metody),
  • pracę z nowymi technologiami,
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej,
  • opiekę medyczną (LuxMed) oraz karnet Benefit Multisport,
  • naukę języka angielskiego w biurze z native speaker’em,
  • regularną ewaluację jako element Twojego rozwoju,
  • możliwość udziału w szkoleniach, konferencjach, meetup’ach,
  • czas na samorozwój (dostęp do kursów online, bibliotek książek),
  • możliwość wyjazdów do USA na wydarzenia branżowe lub spotkania z klientami,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B lub umowę o pracę.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa rekrutacyjna z członkami Zespołu

INNERGY to firma która powstała z połączenia technicznych umiejętności Krakowskich programistów oraz wiedzy domenowej osób powiązanych z branżą konstrukcyjną w USA i nie tylko.

Jako transatlantycki zespół tworzymy rozwiązanie, które zmienia sposób w jaki funkcjonuje cała branża.

INNERGY jest produktem SaaS z ponad 5-letnią historią na rynku.

Nasz zespół liczy aktualnie 40 osób (32 z nich pracuje w Polsce, 8 w USA) stanowiących unikalne połączenie wiedzy, doświadczeń oraz umiejętności. W niedługim czasie dołączą do nas kolejne osoby zarówno w Polsce jak i USA.

Pracujemy z wykorzystaniem SCRUMa.

Entuzjazm tworzenia startupu w połączeniu z doświadczeniem biznesowym dużych organizacji, które w nas zainwestowały, pozwolił nam zdobyć już kilkudziesięciu klientów z USA oraz Kanady.

Tester Oprogramowania, Wadowicka 6, Kraków