Logo Pracuj.pl

Tester Oprogramowania (Legal Competency Center)

KRUK S.A.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • SQL

O projekcie

Przykładowe projekty, które realizujemy:

- Finansowe: Nowy silnik finansowy bazujący na eventach.

- Sądowe: System do integracji z portalami sądowymi.

- Egzekucyjne: Aplikacja do przeprowadzania audytów komorników, automatyzacja zlecania czynności komorniczych.

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów manualnych pod względem użytkowym oraz jakościowym,
  • Kreatywne tworzenie złożonych scenariuszy testowych,
  • Projektowanie i rozwijanie procedur testowych,
  • Raportowanie błędów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana informatyka lub kierunki powiązane, również w trakcie nauki - ostatni rok),
  • Doświadczenie na stanowisku testera,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Podstawowa znajomość SQL,
  • Certyfikat ISTQB będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o: umowę o pracę,
  • Elastyczny czas pracy.
  • Aktualnie oferujemy możliwość pełnej pracy zdalnej/hybrydowej,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników: bezpłatna, prywatna opieka medyczna: Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach
  • będziesz mógł/mogła pokazać co potrafisz - pozostawimy Ci dużo swobody w wyborze sposobu pracy, Twoje sugestie i pomysły będą mieć znaczenie oraz wpływ na przebieg projektu,
  • będziesz mieć czas i możliwość na współpracę z dedykowaną społecznością w ramach całego IT,
  • zapewniamy stabilną współpracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • udostępniamy wyposażenie biurowe: 2 monitory, ergonomiczne krzesło oraz laptopa
  • Istnieje możliwość zatrudnienia w ramach umowy B2B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa biblioteka
  • program rekomendacji pracowników
  • Kafeteria MyBenefit

KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych).

W związku z intensywnym rozwojem IT w Grupie KRUK (jest nas już blisko 200 osób), poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

Tester Oprogramowania

Tester Oprogramowania (Legal Competency Center), śląskie