Oferta pracy

Tester oprogramowania

MakoLab SAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Ogrodowa 8

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MakoLab to „digital project house” – zespół ekspertów od technologii, realizujących projekty z obszaru transformacji cyfrowej. Naszym priorytetem jest w jak najlepszy sposób wspierać realizację celów biznesowych naszych klientów.
Realizujemy projekty z obszaru transformacji cyfrowej na rzecz globalnych koncernów i branżowych liderów. Nasze rozwiązania wspierają klientów w ponad 80 krajach na całym świecie w szczególności z branż automotive, finansów, real estate i consumer goods.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nie szukamy testerów. Szukamy inżynierów, dla których testy są tylko jednym z narzędzi kontroli jakości w procesie wytwarzania oprogramowania.

Implementacja oprogramowania odbywa się głównie przy użyciu technologii Java i JavaScript, Node.JS, Angular, React, .NET.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • analiza wymagań, tworzenie planów i strategii testów oraz projektowanie scenariuszy testowych;
  • przeprowadzanie testów aplikacji webowych i mobilnych;
  • nadzór nad procesem wytwarzania oprogramowania w kontekście CI/CD ;
  • analiza logów, wyników testów i ścisła współpraca z zespołem projektowym;
  • organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej;
  • zarządzanie zadaniami w JIRA;
  • komunikacja z klientem wewnętrznym / zewnętrznym;
  • ciągły nadzór i rozwój narzędzi testerskich;

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • przynajmniej 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty QA - umiejętność tworzenia planów, strategii, przypadków testowych, znajomość procesu budowania i wdrażania aplikacji (CI/CD) jest dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w wykonywaniu testów: funkcjonalnych, integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa;
  • umiejętność korzystania z narzędzi developerskich przeglądarek;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie;
  • dokładność, skrupulatność, samodzielność;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi Jenkins, JIRA, Confluence, TestLink (lub podobny), Gatling, JMeter, Docker, Kubernetes, MongoDB;
  • znajomość Linuxa (praca z terminalem);
  • podstawy SQL

Administratorem danych jest MakoLab SA z siedzibą w Łódź 91-062, Ogrodowa 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy