Oferta pracy

Tester oprogramowania

SII Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Tester oprogramowaniaNumer ref.: 200911-KB0MX
Twoje zadania:

Masz za sobą doświadczenie w manualnym testowaniu aplikacji, znasz język angielski i chcesz ciągle poszerzać swoją wiedzę? Dołącz do nas! Realizujemy nie tylko ciekawe projekty dla klientów lokalnych, ale też współpracujemy z naszym Centrum Kompetencyjnym Testing, które zostało uznane przez British Testing Magazine i ComputerWorld, za najlepszego dostawcę usług testowych!

  • Manualne testowanie aplikacji
  • Analiza i raportowanie wyników testów oraz zgłaszanie wykrytych błędów
  • Współpraca przy usuwaniu defektów
  • Tworzenie dokumentacji projektowej w zakresie testowania, w tym planu testów oraz przygotowanie przypadków testowych
  • Praca w metodyce Agile
  • Współpraca z zespołem projektowym, właścicielem produktu i stroną biznesową
Twoje umiejętności:
  • 2 lata doświadczenia w testowaniu manualnym
  • Znajomość zasad testowania, technik, procedur i metodyk testowych
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. Selenium, SoapUI, Postman)
  • Praktyczna znajomość SQL
  • Znajomość środowiska Jira i Confluence
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy