Oferta pracy

Tester oprogramowania

FAIR PLACE FINANCE SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

Rekrutacja zdalna

FAIR PLACE FINANCE SPÓŁKA AKCYJNA

Inżynierska 1/3

Łódź

O FAIR PLACE FINANCE

Fair Place Finance S.A. jest innowacyjnym fintechem budującym cyfrowy dom maklerski nowej generacji. Naszą ambicją jest konkurowanie z najlepszymi w tej branży i uruchomienie unikalnej w skali kraju i regionu, całkowicie cyfrowej usługi umożliwiającej łatwe i wydajne inwestycje w szeroki wachlarz produktów inwestycyjnych z globalnego rynku kapitałowego. Pracujemy z najnowszymi technologiami przy użyciu sprawdzonych, nowoczesnych praktyk tworzenia oprogramowania. Nasze rozwiązania wdrażamy w oparciu o technologie chmury obliczeniowej.

Opis stanowiska:

Jako tester oprogramowania będziesz kontrolować poprawność działania i jakość nowoczesnych systemów backendowych wykorzystywanych przez jedną z najważniejszych instytucji finansowych w kraju.

Wymagamy:

  • dobrej znajomości systemu Linux i relacyjnych baz danych
  • umiejętności tworzenia scenariuszy testowych w oparciu o wymagania biznesowe
  • umiejętności przeszukiwania dużych logów
  • umiejętności automatyzacji powtarzalnych kroków testowych
  • skrupulatności
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmach z sektora finansowego

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w unikalnym w skali kraju i regionu projekcie
  • poznanie systemów giełdowych, inwestycyjnych i bankowych od podszewki
  • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

ABY ZAAPLIKOWAĆ:
Wyślij nam swoje CV klikając w przycisk Aplikuj

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fair Place Finance S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Fair Place Finance S.A.
93-569 Łódź
www.fairplacefinance.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy