Oferta pracy

Tester oprogramowania

DOZ S.A.O firmie

  • Gillette 11, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DOZ S.A.

Gillette 11

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie testów manualnych i automatycznych

  • Przygotowywanie dokumentacji z testów FAT

  • Współpraca z analitykami, programistami w całym procesie wytwórczym

Nasze wymagania

  • Znajomość SQL- analiza baz danych, znajomość SQL w notacji Oracle

  • Znajomość obsługi narzędzi do zarządzania – Jira , narzędzia z projektu Atlassian

  • Znajomość obsługi do zarządzania repozytorium testów np. testlink

  • Znajomość notacji BPMN

  • Umiejętność pisania scenariuszy testowych dla testów manualnych/ automatycznych na podstawie udostępnionej specyfikacji funkcjonalnej

  • Umiejętność przygotowania dokumentacji testowej

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Sumienność i zaangażowanie

Mile widziane

  • Znajomość procesów walidacyjnych w/g Gamp 5

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect

  • Podstawy programowania w dowolnym języku obiektowych

  • Umiejętność obsługi narzędzia Postman + podstawy testowania Rest API

  • Podstawowa znajomość GIT, Apex

  • Umiejętność analizy składni PL/SQL

  • Podstawowa znajomość Selenium Webdriver

  • Usprawnienie codziennych procesów testowania

  • Znajomość notacji UML

  • Wiedza z zakresu podstaw testowania w/g syllabusa ISTQB (2018)

To oferujemy

  • Ulubione miejsce pracy

  • Atmosferę wsparcia i życzliwość

  • Wysokie standardy etyczne

  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • Dobrą organizację pracy

  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

  • Zniżki oraz kartę rabatową na wybrane produkty

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • umowa o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne