Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Oprogramowania

LSI Software S.A.O firmie

LSI Software S.A.

Stanisława Przybyszewskiego 176/178

Łódź

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Realizujemy projekty dla najbardziej rozpoznawalnych Klientów na rynku. Jesteśmy grupą profesjonalistów. W pracy jesteśmy kolegami, a Grupa Kapitałowa LSI Software to miejsce w którym dobrze się pracuje. Mamy realny wpływ na działanie firmy – na wygląd produktów oraz relacje z Klientem. Dla nas ważna jest otwarta komunikacja, do każdego możesz wejść z prośbą o wskazówkę, radę, z pomysłem i na dobrą kawę…

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów oprogramowania;

  • Tworzenie dokumentacji testów;

  • Tworzenie przypadków testowych;

  • Współpraca z programistami w zakresie rozwiązywania powstałych błędów;

  • Analiza oraz raportowanie wyników testów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 1 rok doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Posiadasz doświadczenie w zakresie testowania oprogramowania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe z zakresu studiów informatycznych lub technicznych;

  • Znasz narzędzia wykorzystywane do testowania oprogramowania;

  • Wykazujesz się umiejętnością analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów;

  • Jesteś osobą sumienną, samodzielną oraz odpowiedzialną;

  • Umiesz pracować w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość baz danych MS SQL;

  • Wiedza ogólna z zakresu branży kinowej;

  • Certyfikaty z zakresu testowania oprogramowania ISTQB.

To oferujemy

  • pokoje projektowe

  • duży parking

  • własna sala kinowa

  • wyjścia zespołowe

  • sekcje sportowe

  • relax room

  • szkolenia wewnętrzne

  • szkolenia zewnętrzne

  • certyfikaty

  • duże projekty polskie i międzynarodowe

  • różnorodność technologii

  • Medicover Sport

  • Lux Med

  • ubezpieczenie Aviva, PZU

  • pyszna kawa i herbata

  • elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Kim jesteśmy?

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego, oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych, a także systemu dla sieci kin.

Szukasz pracy w branży IT?

Dołącz do kluczowych projektów grupy LSI Software.

Wspieraj z nami działalność branży kinowej tworząc nowoczesne i innowacyjne rozwiązania dla klientów na całym Świecie.

Jeśli jest to coś dla Ciebie - dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy