Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Oprogramowania

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2019-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź

    WYMAGANIA:

    • Przynajmniej roczne doświadczenie w przeprowadzaniu testów aplikacji webowych
    • Wiedza z zakresu zasad i technik testowania oprogramowania
    • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych
    • Znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją techniczną)

    MILE WIDZIANE:

    • Znajomość narzędzi wspomagających testowanie
    • Przedstawienie certyfikatów potwierdzających zdobyte umiejętności
    • Doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych (z wykorzystaniem narzędzia Selenium IDE)
    • Umiejętność zarządzania środowiskiem testowym
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Znajomość języka UML
    • certyfikat ISTQB

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Aktywny udział w prowadzonych testach systemów IT w celu kontroli jakości tworzonego oprogramowania
    • Definiowanie przypadków i scenariuszy testowych
    • Testowanie systemów zgodnie ze zdefiniowanymi scenariuszami
    • Przeprowadzanie testów wstępnych, finalnych i akceptacyjnych
    • Praca z dokumentacją projektową i weryfikacja zgodności wytworzonego oprogramowania z założeniami projektowymi

    OFERUJEMY:

    • Rozwój zawodowy - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, jeśli jeszcze nie masz to certyfikat ISTQB na początek
    • Pracę na pełny etat na miejscu
      • w jednym z 2 biur w Warszawie:
        • Mokotów, ul. Podbipięty / stacja metra Służew
        • Żoliborz, ul. Jelinka / stacja metra Marymont
      • lub w biurze w centrum Łodzi, ul. Gdańska
    • Udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (finanse, logistyka, ubezpieczenia, web)
    • Pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
    • Metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
    • Przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
    • Stałą pracę w stabilnej firmie
    • Bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne
    • Elastyczny czas pracy i brak nadgodzin

    Zgłoszenia zawierające (CV i ewentualnie LM) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania

    Prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez firmę 3e Kolczyński Liżewski Gędziorowski Rostocki s.j. w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). "