Logo Pracuj.pl

Tester Oprogramowania

SCRIBE SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

O projekcie

Startup Notarly poszukuje początkującego testera oprogramowania.

Notarly (notarly.pl) oferuje oprogramowanie do tworzenia aktów notarialnych do 10 razy szybciej i bezbłędnie. Jest SaaSem do tworzenia skomplikowanych dokumentów w języku polskim. Ma przyspieszyć pracę edytorską, zminimalizować ryzyko popełnienia błędów w dokumentach, poprawić jakość pracy oraz client-experience usług prawników.

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie oprogramowania wytworzonego przez zespół techniczny

Nasze wymagania

  • Jira

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Komputer do pracy
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej (zdalnie i w biurze w Krakowie)
  • Pracę w tworzącej się organizacji, w kulturze startupowej

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Jak aplikować?

Jeżeli chcesz pracować w tworzącej się organizacji, mieć wpływ na działania firmy, rozwijać się wraz z organizacją - wyślij CV (ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Scribe Software sp. z o.o.) klikając w przycisk 'Aplikuj szybko'.

SCRIBE SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Notarly (notarly.pl) to startup, oferujący oprogramowanie do tworzenia aktów notarialnych do 10 razy szybciej i bezbłędnie. W skrócie - uwalnia notariuszy od edytorskiej, powtarzalnej pracy i ogranicza stres. Jest wertykalnym SaaSem do tworzenia skomplikowanych dokumentów w języku polskim.

Odbiorcami oprogramowania są notariusze, przy czym w dalszej kolejności będziemy upraszczać życie również innym prawnikom oraz wszystkim tworzącym duże wolumeny dokumentów.

Naszą misją jest ograniczenie niemerytorycznej pracy edytorskiej w branży prawnej do minimum, ograniczenie stresu i ryzyka związanego z pracą, poprawienie client-experience usług.

Mówimy po polsku/ukraińsku.

Tester Oprogramowania, lubelskie