Tester Oprogramowania

CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.O firmie

CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.

Do Dysa 9

Lublin

Jesteś ambitną osobą i chcesz się rozwijać? Lubisz pracę w zespole? W takim razie rozwiń z nami skrzydła swojej kariery! Skorzystaj z możliwości oferowanych przez globalną i innowacyjną firmę jaką jest CGM! Rozwijaj się wraz z jednym ze światowych liderów oprogramowania medycznego. W odróżnieniu od innych rozumiemy, ze rozwój produktu możliwy jest tylko dzięki rozwojowi ludzi, którzy go tworzą. CompuGroup Medical jest największą firmą w Polsce koncentrującą się wyłącznie na eHealth. Dostarczamy najnowocześniejsze systemy do ponad 400 000 klientów z 40 krajów, w tym do 150 największych polskich szpitali. Każdego dnia 5000 pracowników CGM na całym świecie tworzy innowacyjne rozwiązania informatyczne, które pomagają leczyć ludzi.

Tester Oprogramowania/ Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Zakres obowiązków:

  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych
  • wykonywanie testów manualnych
  • kontrola zgodności oprogramowania ze specyfikacją
  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz raportów
  • samodzielne prowadzenie analizy przyczyn powstania błędu
  • współpraca z zespołem programistów w zakresie podnoszenia jakości oprogramowania

Oczekujemy:

  • zdolności organizacyjnych i analitycznych
  • znajomości SQL
  • umiejętności pracy w zespole (w tym komunikatywności, cierpliwości i terminowości)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną pracę z literaturą fachową i dokumentacją techniczną

Dodatkowe atuty:

  • wiedza na temat testowania i wytwarzania oprogramowania
  • znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. Selenium)
  • znajomość narzędzi do testów wydajnościowych i obciążeniowych (np. jMeter)
  • znajomość systemów kontroli wersji (np. Git)
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • znajomość środowiska linux/unix
  • znajomość metodyki testów zgodnej ze standardem ISTQB

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • pracę w atmosferze współpracy w zespole, zaufania, wzajemnego szacunku oraz pomocy
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy pracy z systemem klasy Enterprise
  • pracę zgodnie z metodykami zwinnymi
  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie urlopu wypoczynkowego, karnetu sportowego, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, lektoraty językowe, wyjazdy integracyjne, opieka medyczna), elastyczne godziny pracy
Zgłoszenia zawierające CV proszę przesłać za pomocą przycisku Aplikuj
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Testera Oprogramowania prowadzonego przez firmę CompuGroup Medical Polska Sp.z.o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę CompuGroup Medical Polska Sp.z.o.o.
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy