Tester oprogramowania

MakoLab SAO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 12 dni
    do: 27 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań, tworzenie planów i strategii testów oraz projektowanie scenariuszy testowych,

  • Przeprowadzanie testów aplikacji webowych i mobilnych,

  • Nadzór nad procesem wytwarzania oprogramowania w kontekście CI/CD,

  • Analiza logów, wyników testów i ścisła współpraca z zespołem projektowym,

  • Organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej,

  • Zarządzanie zadaniami w JIRA,

  • Komunikacja z klientem wewnętrznym / zewnętrznym,

  • Ciągły nadzór i rozwój narzędzi testerskich.

Podział czasu pracy
80%

development

10%

analiza

10%

dokumentacja

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty QA - umiejętność tworzenia planów, strategii, przypadków testowych, znajomość procesu budowania i wdrażania aplikacji (CI/CD) jest dodatkowym atutem,

  • Doświadczenie w wykonywaniu testów: funkcjonalnych, integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa,

  • Umiejętność korzystania z narzędzi developerskich przeglądarek,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie,

  • dokładność, skrupulatność, samodzielność,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

Mile widziane

  • znajomość narzędzi Jenkins, JIRA, Confluence, TestLink (lub podobny), Gatling, JMeter, Docker, Kubernetes, MongoDB,

  • znajomość Linuxa (praca z terminalem),

  • podstawy SQL.

To oferujemy

Zatrudniamy niemal 300 specjalistów, którzy są dla nas ważni nie tylko jako motor napędowy projektów. Dlatego m.in. bardzo mocno dbamy, aby utrzymali równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym – chcemy, żeby pracę wykonywali tylko w pracy. Twoje rzeczowe benefity to gotówka na konto na sport, teatr, wakacje czy święta – żebyś mógł je wykorzystać z bliskimi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Godzinna rozmowa techniczna z przyszłym szefem i HR-em

3

Złożenie oferty

MakoLab SA

MakoLab to Digital Project House, w którym celujemy w realizację projektów od momentu opracowania koncepcji, poprzez development, optymalizację aż do cyfrowych kampanii marketingowych.

Rozwijamy rozwiązania z zakresu connected vehicle dla branży motoryzacyjnej czy lotniczej, jesteśmy twórcami i integratorami innowacyjnych platform webowych i aplikacji mobilnych oraz dbamy o CX dużych, międzynarodowych organizacji.

Od lat współpracujemy z takimi markami jak Renault, Toyota czy Lexus, jak też z firmami z obszaru finansów czy consumer goods. Nasze oprogramowanie funkcjonuje w ponad 80 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje