Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester Oprogramowania

InSee Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

InSee Sp. z o.o. Sp. k.

Stefanii Sempołowskiej 3

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie scenariuszy i dokumentacji testowej

  • Efektywna komunikacja i branie odpowiedzialności za składane deklaracje

  • Udział we wdrażaniu i optymalizacji oprogramowania

  • Testowanie funkcjonalne oprogramowania aplikacji webowych

  • Praca w zespole

Nasze wymagania

  • Ogólna wiedza na temat funkcjonowania aplikacji webowych

  • Wiedza na temat cyklu życia błędu

  • Znajomość metodyki testowania

  • Czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej

  • Umiejętność raportowania błędów

  • Znajomość obsługi dowolnych narzędzi w pracy testera

  • Komunikatywność i pracy w zespole

  • Łatwość uczenia się

  • Dokładność i sumienność

Mile widziane

  • Studia lub doświadczenie z zakresu matematyki, finansów, bankowości lub pokrewnych

  • Znajomość HTML

  • Obsługa dowolnego pakietu biurowego

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji

  • Umiejętność korzystania ze środowiska OSX/Linux

  • Certyfikat ISTQB

  • Podstawy zapytań SQL

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B

  • Swobodną atmosferę pracy – na luzie, bez napinania się, ale odpowiedzialnie i z głową

  • Okazję do poznania mechanizmów działania wielu systemów zewnętrznych

  • Profesjonalny stół do piłkarzyków i udział w firmowych turniejach!

  • Pracę w bardzo zgranym, otwartym, rozwijającym się zespole – tak określają nas nowe, przychodzące do nas osoby

  • Poukładane procesy wytwarzania i kontroli jakości oprogramowania

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Prezenty dla dzieci

  • Wyjazdy integracyjne z rodzinami

Istniejemy na rynku od kilkunastu lat. Na co dzień dbamy o to, żeby stworzyć przyjazne, rozwojowe i poukładane środowisko pracy. Podobno nieźle nam to wychodzi.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu testerów - aplikuj

Przewiń do profilu firmy

Jeśli poszukujesz...

Miejsca, w którym zdobędziesz doświadczenie w zawodzie testera

Zespołu, w którym jest się od kogo uczyć

Luźnej i przyjaznej atmosfery

Poczucia wpływu na efekty działań swoich i firmy

Pracy przy złożonych, międzynarodowych projektach

Rozwoju umiejętności twardych (znajomość specjalistycznego oprogramowania), jak i miękkich

Możliwości późniejszego kontynuowania ścieżki zawodowej

...to jest szansa, że mamy dla Ciebie właściwą propozycję.