Oferta pracy

Tester oprogramowania [m|k]

Soloplan Polska Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Soloplan Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Katowice

Firma Soloplan – dostawca oprogramowania logistycznego.

Soloplan jest jednym z wiodących producentów oprogramowania logistycznego na terenie Niemiec. Jako jeden z czołowych producentów, opracowujemy i dostarczamy innowacyjny i elastyczny pakiet oprogramowania CarLo®, stworzony do efektywnej realizacji wszystkich zadań związanych z zarządzaniem transportem.

Z naszego oprogramowania korzystają fi rmy na całym świecie. Rozwijaj z nami CarLo® wdrażając innowacyjne rozwiązania! Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Czekamy właśnie na Ciebie!
Znajdź swoje miejsce w Soloplan podejmij wyzwanie jako:
Opis stanowiska:
  • Tworzenie specyfikacji testowej
  • Przeprowadzanie funkcjonalnych oraz niefunkcjonalnych testów regresyjnych
  • Testowane oraz zatwierdzanie nowych rozwiązań programowych
  • Analiza i zarządzanie błędami
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji dla użytkownika końcowego
  • Budowa i utrzymanie środowisk testowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, informatyczne bądź podobne
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych, mile widziane znajomość Oracle
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu automatycznych testów
  • Mile widziana certyfikacja Tester ISTQB
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość branży IT
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładny i uporządkowany sposób pracy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne i nowocześnie urządzone miejsce pracy w innowacyjnym przedsiębiorstwie w samym centrum Katowic
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pakiet szkoleń
  • Prywatna opieka medyczna wariant complex LUXMED
Prosimy o nadesłanie aplikacji w języku angielskim lub niemieckim z informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu, terminem najwcześniejszego podjęcia pracy oraz Job-ID 350-2.
To, co nas wyróżnia to długotrwała oraz perspektywiczna współpraca w nowoczesnym środowisku
pracy. Wszelkich informacji na temat Twoich możliwości rozwoju oraz atrakcyjnych warunków
zatrudnienia udzielimy Ci podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy